ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ ПРОЕКТУ РЕГУЛЯТОРНОГО АКТА

ПОВІДОМЛЕННЯ  ПРО  ОПРИЛЮДНЕННЯ

ПРОЕКТУ РЕГУЛЯТОРНОГО АКТА

СІВЕРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Відповідно до Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою одержання  зауважень і пропозицій суб’єктів господарювання,  Сіверська міська рада 29.04.2016  розмістить на сайті Сіверської міської ради проекти  регуляторних  актів  «Про  встановлення ставок місцевих податків і зборів у м. Сіверську» , «Про затвердження Порядку розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності на території м. Сіверська» та аналіз їх регуляторного впливу.

Проекти регуляторногих  актів містять інформацію про розміри місцевих податків  і зборів, які будуть діяти з 01.01.2017 року на території  м. Сіверська, а також про порядок розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності на території м. Сіверська.

З повним текстом проектів  регуляторних актів та аналізом  їх регуляторного впливу можна ознайомитись у розробника проекту - щоденно (з 8.00 до 17.00, перерва з 12.00 до 12.45, крім вихідних)  -  відділ  економіки та торгівлі виконкому Сіверської міської ради, відділ соціальної та правової політики виконкому Сіверської міської ради та на дошці оголошень за адресою: 84522, м.Сіверськ, вул. Центральна, буд.8, тел.5-26-48, 5-20-40  та на сайті Сіверської міської ради.

Пропозиції та зауваження до проектів регуляторних  актів   будуть прийматися протягом одного місяця з дати розміщення на сайті Сіверської міської ради  за вищевказаною адресою.

Про скликання чергової сесії

Сіверської міської ради 7-го скликання