Дата: 08.09.2020 21:25

Комунальна  установа  «Центр  надання  соціальних  послуг

Сіверської  міської  ради  Бахмутського  району  Донецької  області»

ОГОЛОШУЄ  ПРИЙОМ

на  заміщення  вакантних  посад  на  постійній  основі:

• Практичний  психолог  апарату  ЦНСП (1 ст.)

Вимоги  до  кандидата: вища  освіта  другого  рівня  за  ступенем  магістра  та  спеціальністю  відповідної  галузі  знань  без  вимог  до  стажу  роботи; вільне  володіння  державною  мовою; вміння  працювати  на  комп’ютері  на  рівні  користувача.

• Практичний  психолог  відділення  з  надання  соціальних  послуг  сім’ям, дітям  та  молоді (0,5 ст.)

• Практичний  психолог  відділення  денного  догляду (0,5 ст.)

• Завідувач  відділення  комплексної  реабілітації  дітей  з  інвалідністю  та  осіб  з  інвалідністю (1 ст.)

Вимоги  до  кандидата: вища  освіта  другого  рівня  за  ступенем  магістра  та  спеціальністю  вчитель-реабілітолог; стаж  роботи  у  відповідній  сфері  діяльності  на  керівних  посадах  нижчого  рівня – не менше  ніж  3  роки  або  на  посадах  в  інших  відповідних  сферах  діяльності – не  менше  ніж  5 років; вільне  володіння  державною  мовою; вміння  працювати  на  комп’ютері  на  рівні  користувача.

• Завідувач  відділення  денного  догляду (1 ст.)

Вимоги  до  кандидата: вища  освіта  другого  рівня  за  ступенем  магістра  та  спеціальністю соціальний  педагог  або  корекційний  педагог; стаж  роботи  у  відповідній  сфері  діяльності  на  керівних  посадах  нижчого  рівня – не менше  ніж  3  роки  або  на  посадах  в  інших  відповідних  сферах  діяльності – не  менше  ніж  5 років; вільне  володіння  державною  мовою; вміння  працювати  на  комп’ютері  на  рівні  користувача.

• Соціальний  робітник  відділення  з  надання  соціальних  послуг  сім’ям, дітям  та  молоді (1 ст.)
  • Вимоги  до  кандидата: повна  загальна  середня  освіта  та  професійно-технічна  освіта (бажано  досвід  роботи  в  дитячих  закладах), без  вимог  до  стажу  роботи.