ШАНОВНІ  ПРЕДСТАВНИКИ МАЛОГО ТА СЕРЕДНЬОГО  БІЗНЕСУ!

Дата: 08.09.2020 21:23

Проект  CUTIS та Канадсько-українська торгова палата запрошують вас 15 вересня 2020 року з 15:00-16:30 стати учасниками віртуального круглого столу для малого і середнього бізнесу на тему «Як соціально відповідальна бізнес-практика сприяє конкурентоспроможності бізнесу». Ви дізнаєтесь:

• У чому особливість корпоративної соціальної відповідальності (КСВ) на рівні малого та середнього бізнесу та що таке особиста соціальна відповідальність?
  • Як визначити ключових стейкхолдерів свого бізнесу і чому це важливо в контексті КСВ?
  • Як соціально-відповідальні відносини   стають запорукою успішності та конкурентноздатності вашого бізнесу?

Ви також отримаєте практичні порадити щодо впровадження відповідальних бізнес практик в операційній діяльності вашої компанії та HR-напрямку від Емми Турос, виконавчої директорки Канадсько-української торгової палати.

Крім того, своїми історіями успіху поділяться українські підприємниці, які вже вдало впровадили КСВ практики.

Реєстрація за посиланням (до 14.09.2020, 15:00) https://bit.ly/2DdrgIY