Дата: 28.07.2020 21:02

Програма ООН із відновлення та розбудови миру посилює процес реалізації «Бюджету участі» у нашій громаді. Завдяки цій співпраці для представників влади та громади проводиться комплекс онлайн-консультацій, роз’яснювальних вебінарів та навчань. Також Програма ООН із відновлення та розбудови миру допомагає з проведенням інформаційно-просвітницької кампанії з метою залучення людей до використання інструментів локальної демократії, посилення співпраці влади  та жителів громади, всебічного розвитку з врахуванням потреб мешканців.

Завдяки підтримки Програми ООН із відновлення та розбудови миру розмір коштів, виділених з місцевого бюджету на проєкти бюджету участі у 2020 році, буде збільшено у двічі. Таким чином, наша громада зможе реалізувати ще більше ініціатив у пріоритетних напрямках: громадська безпека та соціальна згуртованість.