«Сокіл» («Джура»), 25.06.2020р.Четвертий день.

Дата: 26.06.2020 07:57

Четвер у наших джур видався найцікавішим та водночас відповідальним... Сьогодні їм знадобився досвід роботи в команді, який вони щодня використовують у шкільному житті. Конкурс «Впоряд» потребував продемонструвати від кожного джури  вміння безпомилково виконувати повороти на місці і в русі, займати стройове положення, вміти виходити зі строю та повертатися до нього, вміти здійснювати військові вітання. Діти так захопилися, що й не помітили як пройшов час і потрібно було повертатися додому.

Попереду п`ятниця – останній конкурс «Пластун», у якому дітям знадобиться вміння орієнтуватися на карті. Гадаю, що правильно обрана тактика приведе учасника до гарного результату. Військово-патріотична гра «Сокіл» («Джура») добігає кінця...

Джури - ви молодці! Ми вами пишаємося!