Медіадопомога малому та середньому бізнесу: фінансовий портал просуває невеликі українські компанії

Дата: 25.06.2020 15:56

2 червня фінансовий портал "Мінфін" запустив проект "Медіапідтримка малого і середнього бізнесу". Редакція безкоштовно розмістить публікації про учасників на головній сторінці сайту.

Мета проекту:

1.Допомогти перспективним українським компаніям залишатися у медіаполі якомога довше. Проект триватиме протягом півроку, тому власники бізнесу зможуть привернути увагу аудиторії і після закінчення "коронакризи".

2.Обмінятися досвідом. В рамках проекту підприємці зможуть розповісти зацікавленій аудиторії про свій досвід роботи під час карантину. Це допоможе іншим бізнесам вчитися на ваших помилках і дізнатися, як досягти успіху.

Правила участі

До проекту запрошують українські компанії, які мають штат до 50 співробітників та зареєстровані і ведуть діяльність на території країни.

Особливу увагу приділять підприємцям, які:

• не склали руки і зберегли в цей складний кризовий час більшість співробітників, або продовжували отримувати прибуток;
  • швидко навчилися працювати в нових умовах;
  • після карантину будуть використовувати кризовий досвід і хочуть поділитися своїми спостереженнями з аудиторією.

Кількість учасників обмежена: редакція може розмістити матеріали тільки про 30-х підприємців.

Заповнити заявку за посиланням https://minfin.com.ua/ua/help-business/