ПРО ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ «ПІДПРИЄМЕЦЬ РОКУ-2020»

Дата: 20.05.2020 15:34

ПРО ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ «ПІДПРИЄМЕЦЬ РОКУ-2020»

У Донецькій області вже стало доброю традицією відзначати День підприємця з почесним нагородженням кращих представників малого бізнесу регіону. В рамках реалізації заходів Регіональної програми розвитку малого і середнього підприємництва в Донецькій області на 2019-2020 роки, затвердженої  розпорядженням голови облдержадміністрації, керівника обласної військово-цивільної адміністрації від 07.02.2019 № 120/5-19 (із змінами),  облдержадміністрація спільно з Донецькою торгово-промисловою палатою та Державною організацією «Регіональний фонд підтримки підприємництва по Донецькій області»  ініціюють проведення Дванадцятого регіонального конкурсу «Підприємець року Донецької області-2020».

Основною метою проведення конкурсу є реалізація регіональних ініціатив в області розвитку малого підприємництва, пошук і нагородження активних підприємців, стимулювання самореалізації особистості, позитивних зрушень у галузі розвитку підприємства і в економічному середовищі області.

Умови участі у  12-му  регіональному конкурсі «Підприємець року Донецької області-2020»