Сіверська міська рада та її виконавчий комітет висловлює глибоку подяку усім мешканцям Сіверської ОТГ, які прийняли активну участь у заходах, спрямованих на відновлення пам’ятників загиблим у роки Другої Світової Війни співвітчизникам

Дата: 20.05.2020 15:19

У кожному населеному пункті Сіверської об’єднаної територіальної громади є братська могила, меморіальна стела чи пам’ятник воїнам, котрі захищали нашу землю у роки най трагічної війни ХХ століття. Усі вони потребують догляду та уваги, тому, не дивлячись на карантин,  роботи по ремонту  та благоустрою пам’ятних місць, пов’язаних з Другою світовою війною, виконані. А їх на території Сіверської ОТГ не мало.

Тільки в м. Сіверську десять братських могил, пам’ятник воїнам-заводчанам, який розташований в Парку Перемоги, у Сквері Слави -  меморіальний комплекс радянським  воїнам-землякам 1941-1945 рр., пам’ятний знак ліквідаторам ЧАЕС, меморіальні дошки та інші пам’ятні міста.

Сіверська міська рада виражає щиру вдячність комунальним підприємствам, організаціям, установам, фізичним особам-підприємцям, які безпосередньо прийняли участь, або допомогли будівельним матеріалом.

Також було відремонтовано пам’ятник та братську могилу загиблим воїнам у селі Дронівка.

Приведено в порядок та пофарбовано обеліск та братська могила в с. Свято-Покровське, пам’ятник невідомому солдату, могила загиблих воїнів в с. Різниківка.

В с. Серебрянка та с. Григорівка відремонтовані та благоустроєні братські могили загиблим воїнам в роки Вітчизняної війни по вулиці Тургенєва, Шкільній та на цвинтарі с. Серебрянка.

Роботи виконані силами наших мешканців сіл, депутатів та за підтримки підприємців, фермерських господарств, комунальних підприємств.

Завдяки вам, вдалося привести до належного стану пам’ятники, що увіковічують величний подвиг нашого народу - Перемогу над нацизмом у Другій світовій війні.

Всім велика подяка і низький уклін ветеранам та загиблим у роки війни.

Сіверська міська рада