ЗАБОРОНА ПРОДАЖУ АЛКОГОЛЮ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦЯМ (ІНФОРМАЦІЯ-ПОПЕРЕДЖЕННЯ)

Дата: 19.05.2020 20:22

ЗАБОРОНА ПРОДАЖУ АЛКОГОЛЮ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦЯМ

(ІНФОРМАЦІЯ-ПОПЕРЕДЖЕННЯ)

Міська рада інформує  суб’єктів господарської діяльності, що здійснюють реалізацію алкогольних напоїв про те, що  на даний час діє   розпорядження голови облдержадміністрації, керівника обласної військово-цивільної адміністрації від 27.03.2015 №115 «Про встановлення заборони щодо продажу алкогольних та слабоалкогольних напоїв» (із змінами). В результаті проведених заходів щодо виявлення фактів продажу алкогольних напоїв військовослужбовцям на 5 суб’єктів господарювання Донецької області, якими було порушено вимоги вищезазначеного розпорядження, складено протоколи   за статтями 155 та 156  Кодексу України про адміністративні правопорушення.

З метою попередження випадків травматизму та загибелі військовослужбовців і цивільного населення в результаті зловживання алкогольними напоями, недопущення падіння авторитету українських військовослужбовців, а також задля профілактики можливих правопорушень та підтримання належного стану здоров’я військових,  відповідно до Закону України «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів», просимо власників магазинів, кафе,   тощо  на території Сіверської ОТГ  не здійснювати  продаж алкогольних та слабоалкогольних напоїв особам, які мають ознаки належності до будь-якого військового формування (наявність військової форми, озброєння).