Заходи на території Сіверської міської ради на виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 16 березня 2020 № 215

Дата: 24.03.2020 13:17

Згідно розпорядждення голови Донецької ОДА від 20.03.2020р. №276_5-20 в Донецькій області щодо встановлення режиму надзвичайної ситуації із-за коронавіруса, на виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 16 березня 2020 № 215,  згідно Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникнення і поширення коронавірусної хвороби (COVID-19)» та Протоколу обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 20.03.2020 року №7 під час засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій на території Сіверської міської ради   необхідно впровадити наступні заходи:

1. Для забезпечення організації виконання та контролю за дотриманням вимог Постанови Кабінету Міністрів України від 16.03.2020 № 215 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», на території Сіверської об’єднаної територіальної громади заборонити:

- з 17 березня 2020 р. до прийняття рішення про скасування обмежувальних заходів проведення всіх масових (культурних, розважальних, спортивних, соціальних, релігійних, рекламних та інших) заходів, у яких бере участь понад 10 осіб, крім заходів, необхідних для забезпечення роботи органів державної влади та органів місцевого самоврядування;

- з 18.00 17 березня 2020 р. до прийняття рішення про скасування обмежувальних заходів роботу суб’єктів господарювання, яка передбачає приймання відвідувачів, зокрема закладів громадського харчування (ресторанів, кафе тощо), торговельно-розважальних центрів, інших закладів розважальної діяльності, фітнес-центрів, закладів культури, торговельного і побутового обслуговування населення, крім роздрібної торгівлі продуктами харчування, пальним, засобами гігієни, лікарськими засобами та виробами медичного призначення, засобами зв’язку, провадження банківської та страхової діяльності, а також торговельної діяльності і діяльності з надання послуг з громадського харчування із застосуванням адресної доставки замовлень за умови забезпечення відповідного персоналу засобами індивідуального захисту;

- з 12 год. 00 хв. 18 березня 2020 р. до прийняття рішення про скасування обмежувальних заходів:

• регулярні та нерегулярні перевезення пасажирів автомобільним транспортом у приміському сполученні (крім перевезення легковими автомобілями);

• перевезення понад 10 пасажирів одночасно в одному транспортному засобі у міському автомобільному транспорті, що здійснює регулярні пасажирські перевезення на міських маршрутах у звичайному режимі руху;

- з 00год.01хв. 23.03.2020 тимчасово заборонити роботу ринків та подібних до них полуфункціональних суб’єктів торгівлі з реалізації продовольчих та непродовольчих товарів (за винятком випадків, коли вони є основними або єдиними постачальниками первинного переліку продуктів харчування та товарів першої необхідності).

2. Керівникам підприємств, установ, організацій незалежно від форм власності та підпорядкування, розміщених на території Сіверької об’єднаної територіальної громади, забезпечити виконання вимог Постанови Кабінету Міністрів України від 16.03.2020 № 215 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» та протокольного рішення обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 20.03.2020 року №7.