ОГОЛОШЕННЯ Шановні мешканці  м.Сіверськ

Дата: 20.03.2020 13:48

Шановні мешканці  м.Сіверськ

З метою виконання вимог «Правил надання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення», затверджених Постановою Кабінету Міністрів України від 05.07.2019 № 690, ст. 19 Закону України «Про питну воду, питне водопостачання та водовідведення», ст. 12 Закону України «Про житлово-комунальні послуги» від 09.11.2017 № 2189, передбачається оновлення моделей договірних відносин з виконавцями комунальних послуг та споживачами цих послуг.

Згідно Закону України «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку» у строк до 01.05.2020 року співвласники будинку, зобов’язані:

- провести збори співвласників з метою прийняття рішення з вибору моделі організації договірних відносин з виконавцем комунальних послуг;

- скласти відповідний протокол зборів. Рішення вважається прийнятим зборами співвласників, якщо за нього проголосували власники квартир  та нежитлових приміщень, площа яких разом перевищує 50 відсотків загальної площі всіх квартир та нежитлових приміщень багатоквартирного будинку;

- надати копію протоколу виконавцю  комунальної послуги Часовоярському РВУ.

Споживачам багатоквартирних будинків запропоновано на вибір три моделі договору - за однією комунальною послугою може бути вибрана лише одна модель організації договірних відносин для всіх співвласників багатоквартирного будинку:

•  індивідуальний договір - з  кожним  співвласником багатоквартирного будинку самостійно;
  •  колективний договір - від імені та за рахунок усіх співвласників багатоквартирного будинку управителем або іншою уповноваженою співвласниками особою;
  •  як з  колективним споживачем - об’єднанням співвласників багатоквартирного будинку (ОСББ) або іншою юридичною  особою,  яка  об’єднує  всіх  співвласників   такого  будинку  та  в їхніх  інтересах  укладає  відповідний  договір  про  надання  комунальних  послуг.

Від вибору моделі договірних відносин залежить наявність/відсутність абонентської плати.

У разі, якщо співвласники багатоквартирного будинку самостійно не оберуть одну із моделей організації договірних відносин, між виконавцем та кожним співвласником з 02.05.2020 року буде укладено індивідуальні договори про надання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення.

У разі відсутності чинного договору у споживача, ухилення від укладання Часовоярське РВУ КП «Компанія «Вода Донбасу» зобов’язаний відключити такого споживача від мереж водопостачання/водовідведення після його завчасного письмового попередження у відповідності до вимог чинного законодавства.

Вся необхідна інформація щодо укладання договорів, моделі договорів розміщена на сайті  КП «Компанія «Вода Донбасу»  www.voda.dn.ua.

З повагою, Адміністрація Часовоярського РВУ КП «Компанія «Вода Донбасу»