КРАЇНА В НЕБЕЗПЕЦІ

Дата: 18.03.2020 16:08

КРАЇНА В НЕБЕЗПЕЦІ

Шановні суб'єкти господарювання, міська рада доводить до вашого відома, що вступив в дію Закон України №3219 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникнення і поширення коронавірусної хвороби (COVIT-19)», невиконання якого тягне за собою як великі штрафні санкції, так і кримінальну відповідальність. Також вступила в силу Постанова Кабінету Міністрів України №215 від 16.03.2020 про внесення змін до Постанови КМУ від 11.03.2020 №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-2019». Дане захворювання  є проблемою загальнодержавного масштабу, тому без всіх нас коронавірус не подоланий. Знизити   рівень хвороби, зменшити кількість випадків захворювань на коронавірус, можна лише об’єднавши зусилля. Будь ласка, поставтеся до цієї проблеми з повною відповідальністю!   Міська рада ПЕРЕКОНЛИВО просить дотримуватися вимог вищезазначеного закону та постанови, бо на кону стоїть  людське життя. Здоров’є – це найбільший скарб людини, який не порівняти з іншими цінностями. Завжди краще самим дбати про себе, бо хворіючи, ми, в першу чергу, завдаємо багато горя і страждань нашим рідним і близьким. Закликаємо бути порядними громадянами нашої країни! Бережіть себе і своїх рідних!!!