На території Сіверської дільниці Артемівського УГГ встановлений карантин.

Дата: 18.03.2020 14:01

Шановні мешканці Сіверської ОТГ

Повідомляю Вам, що згідно постанови КАБІНЕТУ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ від 11 березня 2020р. №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», та у зв’язку з проведенням профілактичних заходів щодо коронавірусу COVID-19, на території Сіверської дільниці Артемівського УГГ встановлений карантин.

У зв’язку з цим:

1. Прийом абонентів (побутових споживачів) та прийом платежів від населення в приміщені абонвідділу АУГГ тимчасово здійснюватися не буде. Передавати показники лічильника та отримати додатково інформацію можна  за номерами телефонів:

5-20-03;   – відділ з обслуговування абонентів  5-23-22,  104,  0504358414

або на сайті: abonentinfo.com, чи поштова скринька: ar.ugg@ukr.net.

48-10-31 – приймальня Артемівського УГГ

Дзвінки за вище зазначеними номерами телефонів приймаються з 08:00 год. до 17:00 год.

104 – працює цілодобово.

Сплатити за послугу розподілу та спожитий газ можна в будь-якій фінансовій установі (банк, відділення зв’язку, термінал, або інтернет-ресурси).

2. Аварійна газова служба Сіверської дільниці Артемівського УГГ працює цілодобово. Додатково будуть створені аварійно-відновлювальні бригади для безперервного та безаварійного забезпечення населення та підприємства природним газом.

3. На час дії карантинну, заходи з припинення або обмеження газопостачання побутовим споживачам проводитись не буде, за винятком ліквідації аварійних ситуацій, як це передбачено Правилами безпеки систем газопостачання, затверджених наказом Міністерства енергетики та вугільної промисловості України від 08.06.2015р. №285.

4. На стіні адмінбудівлі Сіверської дільниці Артемівського УГГ за адресою м. Сіверськ, вул.. Закаряна, 25, розміщено ящик для прийняття кореспонденції.

З повагою,  Начальник Сіверської дільниці АУГГ Ю.В.Середін