Шановні внутрішньо переміщенні особи!

Дата: 17.03.2020 16:40

Шановні внутрішньо переміщенні особи!

Сіверська міська рада (об’єднана територіальна громада) взяла участь в реалізації окремого заходу, який може реалізовуватися за рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо підтримки територій, що зазнали негативного впливу внаслідок збройного конфлікту на сході України, а саме: придбання у комунальну власність житла для надання у тимчасове користування внутрішньо переміщеним особам.

Згідно постанови Кабінету Міністрів України від 26.06.2019 № 582 «Про затвердження Порядку формування фондів житла для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб і Порядку надання в тимчасове користування житлових приміщень з фондів житла для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб» внутрішньо переміщенні особи повинні стати на облік громадян, які потребують надання житлового приміщення з фондів житла для тимчасового проживання.

Враховуючи вищевказане, якщо у Вас є потреба в отриманні тимчасового житла, міська рада просить внутрішньо переміщених осіб звернутись до відділу житлово-комунального господарства, благоустрою та розвитку інфраструктури за адресою: 84522, Донецька обл., Бахмутський р-н, м. Сіверськ, вул. Центральна, буд.8, для постановки на вищевказаний облік.