Дата: 17.03.2020 11:56

Бахмутське міське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Донецькій області повідомляє, що19 березня 2020 року  з 11.00 до 12.00 за телефоном (0627) 44 52 90 у відділенні буде проводитись «Пряма телефонна лінія» з роз`ясненням нормативних актів, що регулюють відносини у сфері загальнообов`язкового державного соціального страхування.

Бахмутське міське відділення управління виконавчої

дирекції Фонду соціального страхування України

в Донецькій області