Обмежено прийом громадян у відділах державної реєстрації актів цивільного стану на зазначений період.

Дата: 16.03.2020 13:36

Шановні колеги!

Всі ми знаємо про загрозу коронавірусу та оголошену у світі пандемію.

Щодня та майже щогодини доносяться до нас новини із кожного ЗМІ про нові випадки зараження чи одужання. Такий інформаційний темп обумовлений тим, що наразі лише профілактика та санітарні заходи можуть захистити від швидкого та агресивного розповсюдження вірусу.

По всій країні оголошено карантин. Факторів ризику багато. Це і громадський транспорт, і скупчення людей, і, будемо відверті, легковажне ставлення до ризику.

Тож національний карантин. Звісно він розповсюджується і на відділи ДРАЦС.

Щодня до нас звертаються десятки людей у різних життєвих ситуаціях.

Звертаються і батьки новонароджених, і люди похилого віку, і українці, і іноземці.

І лише спільними зусиллями із розумінням важливості ситуації ми можемо створити безпечні умови як для працівників, так і для відвідувачів.

З метою запобігання поширення респіраторних інфекцій, викликаних короновірусом KOVID-19 та з урахуванням постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 № 211 «Про запобігання поширенню на території України короновірусу KOVID-19», якою з 12.03.2020 по 03.04.2020 включно встановлено карантин, обмежено прийом громадян у відділах державної реєстрації актів цивільного стану на зазначений період.

Безпосередній прийом громадян здійснюватиметься виключно з питань:

— державної реєстрації народження,

— державної реєстрації смерті,

— видачі архівних документів про державну реєстрацію актів цивільного стану, необхідних для підтвердження родинних стосунків при підзахороненні,

— державної реєстрації шлюбу (на підставі заяв, поданих до 13.03.2020),

— державної реєстрації розірвання шлюбу за взаємною згодою подружжя, яке не має дітей, що призначена на вказаний період.

Нагадуємо, що ви завжди можете звернутись до відділу ДРАЦС:

- за телефоном (06274)4-63-19

- написати листа vcs@ar.dn.drsu.gov.ua

- замовити послуги на веб-порталі МЮУ (https://dracs.minjust.gov.ua/);

Ми перепрошуємо за тимчасові незручності та сподіваємось на розуміння!