З днем працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення

Дата: 14.03.2020 07:52

Шановні працівники сфери житлово-комунального господарства і побутового обслуговування!Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята!

Сфера, у якій ви працюєте, забезпечує комфортне життя людей, життєдіяльність підприємств і установ, лікарень, шкіл і дитячих садків.

Якість життя кожної родини багато в чому залежить від надійності надання послуг, професіоналізму і відповідальності людей, які працюють у сфері ЖКГ та побутового обслуговування.

Комунальні блага стали настільки звичними, що ми інколи не замислюємось, якою важкою працею забезпечується стабільна робота комунального господарства. Водночас, сьогодні важко уявити життя міста без цілодобової роботи цих служб. Працівники комунальних підприємств щодня піклуються, щоб у домівках була вода та тепло, щоб вулиці, двори та під'їзди були чисті.

Прийміть з нагоди свята слова щирої вдячності за самовіддану працю і щедрі побажання доброго здоров’я та чудового настрою.

Бажаю щастя, добробуту, віри у власні сили вам та вашим родинам, міцного здоров’я і, звичайно, подяки та поваги від людей!

З повагою, Сіверський міський голова Василь Анатолійович Масюженко