Привітання до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав

Дата: 14.02.2020 09:29

Привітання до Дня вшанування учасників бойових дій
на території інших держав

Шановні учасники бойових дій, воїни-інтернаціоналісти!

15 лютого ми вшановуємо тих, кому довелося воювати в чужих країнах, з глибокою шаною звертаємось до всіх синів і дочок України, яким довелося брати участь у локальних війнах та у врегулюванні воєнних конфліктів за межами нашої держави. Ми віддаємо честь їхньому героїзму та звитязі, мужності та професіоналізму, захоплюємося кращими людськими якостями тих, хто пройшов крізь Афганістан, Ірак, колишню Югославію, Ліван, інші держави світу з миротворчою місією, не посоромивши своєї честі та гідності.

Куди б не закидала доля наших земляків, яким довелося брати участь у миротворчих операціях, вони завжди чесно й сумлінно виконували військову присягу. За хоробрість, високий професіоналізм, надійність і благородство вони заслужили щиру подяку багатьох народів та примножили авторитет України як країни – миротворця.

Схиляємо голови перед тими, хто пролив свою кров заради забезпечення миру. Ми завжди будемо пам’ятати всіх тих, хто не повернувся. Спасибі вам, шановні учасники бойових дій, за мужність і героїзм, за високу громадянську відповідальність.

Бажаю Вам, шановні воїни-інтернаціоналісти, ветерани-афганці, Вашим родинам міцного здоров’я, родинного тепла, добробуту і мирного неба!

З повагою, Сіверський міський голова Василь Анатолійович Масюженко.