УКРАЇНСЬКО-СЛОВАЦЬКИЙ БІЗНЕС-ФОРУМ

Дата: 13.02.2020 10:04

УКРАЇНСЬКО-СЛОВАЦЬКИЙ БІЗНЕС-ФОРУМ

20-21 лютого 2020 року у місті Сенец (Словаччина) відбудеться  Українсько-Словацький бізнес-форум, організаторами якого є ГС «Міжнародний центр сприяння підприємництву» спільно з Посольством України в Словацькій Республіці та компанією «Нова Інтернаціональна Корпорація».

Мета проведення форуму – розширення двосторонньої співпраці між Україною та Словаччиною, просування українських компаній на словацькій ринок.

Ключовими сферами на даному форумі визначено: будівництво, виробництво будівельних матеріалів, впровадження нових енергозберігаючих технологій у будівництві та функціонуванні житлових будинків.

Контактна особа з питань проведення форуму -    заступник Голови Центру з міжнародних питань Вадим Внуков, тел.(097) 983 21 52.