ДОСТУПНІ КРЕДИТИ 5.7.9%

Дата: 13.02.2020 10:00

ДОСТУПНІ КРЕДИТИ 5.7.9%

З 1-го лютого в Україні стартувала державна програма "Доступні кредити 5-7-9%". Ця програма державної підтримки мікро- та малого бізнесу дає можливість підприємцям отримати до 1,5 млн грн кредиту під 5, 7 або 9% для відкриття чи розвиток будь-якого бізнесу, зрозуміло, крім заборонених законами України.

Уряд визначив механізм використання бюджетних коштів у межах діяльності Фонду розвитку і підприємництва. І мова йде не про кредит під 5-9%, а про компенсацію відсоткової ставки в розмірі 5%, 7% і 9% кредитів, взятих учасником майбутньої програми в комерційних банках. При цьому конкретна процентна ставка буде залежати від ряду умов:

1) 5% річних - для бізнесу з річною виручкою до 25 млн грн і створюються мінімум 2 робочих місця;

2) 7% річних - для бізнесу з виручкою до 25 млн грн;

3) 9% річних - для бізнесу з виручкою до 50 млн грн.

При цьому підприємці, які за програмою взяли кредит з компенсацією від 7% до 9%, при створенні 1 робочого місця можуть розраховувати на збільшення компенсації від держави ще на 0,5%. Всього на компенсацію процентних ставок держава направить 1,5 млрд грн.

Учаснику програми доведеться відповідати ще ряду умов, як-то:

1) сума кредиту не повинна перевищувати 1,5 млн грн;

2) термін кредиту - не більше 5 років;

3) власний внесок учасника програми - не менше 20% від суми інвестиційного проекту.

Про те, як стати учасником програми, хто може отримати кредит під мінімальну ставку 5%, за що знижують ставку тим, хто вже отримав кредит, а також на що потрібно звернути особливу увагу, подаючи банку заявку на кредитування та де і коли можна буде проходити безкоштовні курси для підприємців  ви можете знайти в файлах підготовлених рекламних аудіо- та відеороликів за посиланням:  https://fex.net/uk/s/mz59xm   https://fex.net/uk/s/rzeko2p