Компанія «Байєр» оголошує про початок прийому грантових пропозицій

Дата: 13.02.2020 09:58

Компанія «Байєр» оголошує про початок прийому грантових пропозицій від громадських організацій в рамках сьомого щорічного конкурсу програми соціальних інвестицій «Україна – житниця майбутнього». Подання заявок на перший етап відбуватиметься з 10 до 23 лютого 2020 року.

Пропозиції соціальних проєктів приймаються за такими напрямами:

• освітні програми;
  • програми зі сталого розвитку середовища громад.

Відбір пропозицій проєктів здійснюватиметься у два етапи. На першому етапі громадські організації подають коротку інформацію про проєкт українською мовою. Організації, які пройдуть попередній відбір, подадуть на другий етап більш детальну інформацію про проєкт та організацію англійською та українською мовами. Планується, що остаточне рішення про отримувачів грантів оголосять влітку 2020 року.

Завантажити анкету першого етапу та ознайомитися з вимогами до учасників можна на сайті компанії «БАЙЄР» bayer.ua/development/reports/grain_basket_of_the_future.

Максимальний розмір гранту – 200 000 грн. Проєкти не повинні мати жодного зв’язку з комерційною діяльністю компанії. Проєктна діяльність може бути розрахована на термін до 6 місяців. До участі у конкурсі приймається одна заявка від кожної організації.

У разі виникнення запитань, перегляньте «Найпоширеніші запитання» на сайті компанії «Байєр», або зверніться за електронною адресою dmytro.zhuravliov@bayer.com.