До уваги страхувальників, застрахованих осіб та потерпілих на виробництві - жителів Сіверської об`єднаної територіальної громади!

Дата: 13.02.2020 08:00

Ви можете отримати Online - консультацію спеціалістів Бахмутського міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Донецькій області  кожного ПОНЕДІЛКА місяця з 9.00 до 10.00 години за Skype-адресою відділення – fssnvv0503 з наступних питань:

- Надання страхових виплат особам, що постраждали від нещасного випадку на виробництві;

- Надання матеріального забезпечення застрахованим  особам у зв`язку з тимчасовою втратою   працездатності;

-  Надання медичних та соціальних послуг особам, що отримали виробничу травму;

- Забезпечення направлення застрахованих осіб на медичну реабілітацію до санаторно-курортних закладів за медичними показаннями;

- Проведення розслідування нещасних випадків на виробництві.

Попередній запис та довідки за телефонами: (0627) 44-56-60, 44-52-86