Дата: 12.02.2020 16:18

Департамент соціального захисту населення Донецької обласної державної адміністрації повідомляє, що Міністерством соціальної політики України досягнуто домовленостей з Урядом Республіки Молдова стосовно  реабілітації у 2020 році 10 дітей з Донецької області віком від 7 до 14 років  в Центрі реабілітації для дітей «Сергіївка» (Одеська область Білгород – Дністровський район) у період з 04 по 21 березня 2020 року.

Центр спеціалізується на пульмонології, кардіології, гастрології та лікуванні нейромоторних порушень.

Звертаємо увагу, що необхідною умовою проведення лікування та реабілітації є наявність санаторно-курортної картки дитини (форма 076/о), лист щеплень та довідка про епідеміологічне оточення.

Оплата проїзду до м. Одеса (смт. Сергіївка) та в зворотному напрямку здійснюється за рахунок батьків.

Запрошуємо батьків, які бажають забезпечити безкоштовне санаторно – курортне лікування своїм дітям у вищевказаному Центрі, звертатись до Сіверської міської ради: м. Сіверськ, вул. Центральна, буд. 8 (І поверх, відділ соціальної політики виконкому міської ради), тел. (06274)5-21-10 у строк до 17.02.2020 року.