УВАГА АБОНЕНТІВ! ПЛАТА ЗА РОЗПОДІЛ ГАЗУ З СІЧНЯ 2020 року БУДЕ ВІДБУВАТИСЯ ЗА ОКРЕМИМ РАХУНКОМ!!!

Дата: 23.01.2020 11:45

З січня 2020 року рішенням НКРЕКУ з рахунків вилучена плата за доставку газу. У зв’язку з цим абоненти будуть отримувати два рахунки: один за газ як товар, а другий – за його доставку.

Вартість доставки газу розраховується індивідуально для кожного клієнта та залежить від використаного ним об’єму газу у минулому газовому році. Газовий рік – це період часу з 1 жовтня по 30 вересня. Щомісячний платіж за доставку розраховується наступним чином: сума кубів газу, використаного за газовий рік, множиться на тариф на доставку. Результат ділиться на 12 рівних рахунків, які щомісяця виплачуються протягом року.

Тариф на розподіл (доставку) для ПАТ «Донецькоблгаз» з 1 січня 2020 року по 30 червня 2020 р. складає 0,84 грн. з ПДВ.

Споживач може сплатити за доставку одним платежем заздалегідь, за 6 місяців. Таким чином він зменшить свої витрати на комісії банків при проведенні платежів.

Кожен споживач отримає нову квитанцію для сплати послуги по розподілу газу з вказаними реквізитами.

Реквізити наступні:

ОКПО 20317035 р/с 213351060000026003305314799

Філія Донецького ОУ АО «Ощадбанк»