Проект “Scholarship в Україні” розширює спектр видачі грантів.

Дата: 26.11.2019 08:57

ОГОЛОШЕННЯ

Проект “Scholarship в Україні” розширює спектр видачі грантів. В рамках цього соціального проекту діє окремий конкурс на підтримку студентів, які навчаються у коледжах, технікумах та ПТУ України. Сума гранту 10 000 гривень !

Учасники, які посядуть 2-е та 3-є призові місця, отримають цінні призи.
Переможці також можуть витратити виграний приз на своє навчання або на отримання додаткових знань на обраних освітніх курсах.

Метою конкурса є підтримати ідею популяризації робочих спеціальностей серед молоді.

Участь у конкурсі для всіх студентів є безкоштовною!

Завдання студента – написати унікальну аналітичну статтю, яка раніше не була опублікована. Обсяг роботи – 1000-3000 слів.

Тема роботи: «Залучення молоді до робочих спеціальностей як тренд на українському ринку праці. Яких заходів слід вжити?»

Мова написання – українська або російська. Головне, щоб робота була унікальною та суттєвою.

Готові роботи потрібно надіслати організаторам на поштову скриньку grant@scholarship.in.ua.

Ознайомитися с деталями проведення конкурсу та подати заявку можна тут: https://www.kredit-ok.com/grant-college/ . У заявці вкажіть, будь ласка, ПІБ, номер телефону, електронну пошту і назву навчального закладу.

При виникненні питань, їх можна поставити за допомогою наступних каналів зв’язку:

тел.: +38067 622 62 82
e-mail: grant@scholarship.in.ua