Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України»

Дата: 26.11.2019 08:52

ОГОЛОШЕННЯ

Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України» (КЕУ) оголошує Запит на подання грантових заявок (ЗПЗ)-2019-008.
Кінцевий термін подання: 31 січня 2020 р.

Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України» (КЕУ), яка реалізується компанією «Кімонікс Інтернешнл Інк.», приймає грантові заявки на впровадження однієї грантової діяльності, пов’язаної з формуванням експортного альянсу. Експортний альянс – це платформа для співробітництва підприємств, що мають амбіції до підвищення інтернаціоналізації свого бізнесу. Заявки в рамках цього ЗПЗ прийматимуться від зареєстрованих в Україні приватних підприємств та неурядових організацій. Гранти надаватимуться та впроваджуватимуться відповідно до правил USAID та Уряду США, що регулюють гранти за контрактами, та внутрішніх процедур управління грантами Програми КЕУ.

КЕУ особливо зорієнтована на роботу в галузях ІТ-послуг, виробництва меблів, переробки харчових продуктів та аудіовізуальної продукції однак, Програма відкрита для грантових заявок від інших галузей економіки.

Будь ласка, надсилайте всі запитання щодо цього запиту на електронну адресу: Grants@CEPUkraine.org з зазначенням «ЗПЗ-2019-008» у темі електронного листа. Програма КЕУ допомагатиме заявникам зрозуміти процедуру подання заявок в режимі електронного листування.

Цей запит на подання грантових заявок (ЗПЗ) разом з формою грантової заявки у форматі Word, можна знайти за наступним посиланням: https://drive.google.com/open?id=1ZFLeU8Vn1E8bLqC0DKJaBEhcZZn35Eka.

Процес подання заявок складатиметься з одного етапу. Заявники повинні подавати Грантову заявку (Додаток А), Деталізований бюджет гранту (Додаток B), використовуючи шаблони, що надаються. Матеріали заявок будуть розглядатись комітетом з грантового відбору після кінцевого терміну подання заявок за цим ЗПЗ.

Більш детальну інформацію можна знайти за посиланням https://www.prostir.ua