Чому не слід боятися звертатися до ІРЦ?

Дата: 08.11.2019 14:08

Чому не слід боятися звертатися до ІРЦ?

#ДЛЯБАТЬКІВ Команда фахівців нашого інклюзивно-ресурсного центру прагне допомогти повірити в можливості дитини та виявити її сильні сторони. Дуже важливо знати, ЯК МОЖНА і ПОТРІБНО ПРАВИЛЬНО розвивати дитину, ЧОГО і ЯК навчати. Наше ставлення до батьків та дітей є доброзичливим, відкритим та позитивним. Визначення особливостей розвитку дитини, її потреб, вмінь та здібностей відбувається у психологічно комфортній, заохочувальній обстановці та атмосфері цікавої гри й завдань.

Спеціалісти Центру за результатами комплексної оцінки надають кваліфіковану консультацію, зокрема, щодо організації надання окремих психолого-педагогічних та корекційно-розвиткових занять. Кожна дитина унікальна як особливий маленький всесвіт. У кожної дитини свій темперамент та характер. Важливо це прийняти і дозволити їй проявити себе.

Шановні батьки, команда нашого Центру допоможе Вам обрати індивідуальний шлях розвитку вашої дитини!