Щирі вітання з нагоди відзначення професійного свята – Всеукраїнського Дня працівників культури та майстрів народного мистецтва.

Дата: 07.11.2019 16:03

Шановні працівники культури та майстри народного мистецтва!

Прийміть мої щирі вітання з нагоди відзначення професійного свята – Всеукраїнського Дня працівників культури та майстрів народного мистецтва.

Українська культура, одна з небагатьох, яка вистояла під могутнім натиском ворожих агресивних впливів, зберегла свою унікальність, духовність та самобутність. Обраний вами професійний шлях робить вагомий внесок у формування почуття національної гідності, взаємного порозуміння та злагоди в нашому суспільстві. Наразі культура є одним із вирішальних чинників зміцнення державності, національного відродження та об’єднання навколо спільних цінностей.

Ваше професійне свято – це ще одна нагода подякувати вам за майстерність, творчість та активну культурно-просвітницьку діяльність. Ваш талант та відданість роботі збагачує і розвиває безцінні скарби національної культури.

У цей непростий час великих викликів та випробувань, коли Україна утверджує незалежність та суверенітет, відстоює честь і гідність, нам, як ніколи, потрібна сильна та актуальна культура, яка звернена в майбутнє, але глибоко укорінює в собі могутні національні традиції. Адже протягом століть саме завдяки культурі наш народ не був асимільований.

Зичу кожному, хто за покликанням серця присвятив своє життя культурі – натхнення, творчих злетів і реалізації професійних амбіцій, благополуччя та злагоди у ваших родинах. Нехай ваша ініціативність, відданість роботі, мистецька та просвітницька діяльність стане рушійною силою для розвитку української національної культури.

З повагою, Сіверський міський голова, Василь Анатолійович Масюженко.