Зовнішній вигляд будівель є важливим...

Дата: 04.10.2019 14:28

У вересні місяці на території дитячого закладу «Світлячок», за допомогою військовослужбовців, було демонтовано п’ять плит огорожі. Причина – повне зношення старого паркану, що був встановлений ще у 80-х роках.

Для підвищення комфорту та безпеки вихованців садочку, замість демонтованої огорожі найближчім часом буде встановлений новий паркан, що забезпечить комфортні умови перебування дітей, захистить від проникнення на територію небажаних осіб та бродячих тварин.

Зовнішній вигляд будинку є важливим, особливо якщо цей будинок міської ради - обличчя нашого міста. Фасад будівлі мав зношений, не сучасний вигляд, тривалий час не виконувались жодні роботи з реконструкції. Обробка стін необхідна не тільки для красивого зовнішнього вигляду, а й вцілому для захисту будинку від руйнування, для енергозбереження (теплозбереження).

Закінчуються роботи з поточного ремонту фасаду будівлі Сіверської міської ради, встановлено пластикові вікна та двері.

Ще недавно вигляд був жахливим: величезні тріщини та обшарпані стіни. Тепер все по-іншому, будівля до не впізнання змінила свій вигляд. Це потрібно для іміджу кожного міста, яке відвідують запрошені міжнародні групи, з якими планується робота по відновленню інфраструктури міста. Представники: Норвегії; Чехії; Польщі; Америки; Японії; Афганістану; Данії; Франції вже відвідували наше місто і з ними ведуться перемовини про допомогу:

- Норвежська рада в с. Серебрянка допомагає прокладати водопровід;

- ПРООН – надають дев’ять зупинок в с Свято- Покровськ та Різниківка;

- Датчани – надають по десять контейнерів, європейського зразку, в с. Серебрянка та с. Дронівка;

-  Міжнародна організація Міграції – за кошти Японії, відремонтували малу залу Центру культури, а міська рада – опалення та стоки;

- при участі Сайфула Мухробі (Афганістан) зроблено дах і опалення в ЗДО «Золота рибка».

Силами міської ради та працівників ЗЗСО № 3 відремонтовано фасад школи, надано нову огорожу ЗДО «Червона гвоздичка», а батьками встановлено та пофарбовано.

Далі буде…