Ремонт багатоквартирних будинків продовжується!

Дата: 04.10.2019 13:47

Стан житлового фонду – одна з тем, які сьогодні хвилюють городян. Ремонт покрівель, інженерних мереж, під’їздів – з цими питаннями сіверці приходять на особистий прийом до міського голови Масюженка В.А.

Завершились роботи у будинку по вулиці Молодіжній, 5. Так, на будинку цегла на парапеті була зруйнована через вологу, яка попадала у щілини даху та цегли. Це призвело до обвалу парапету та частини стіни майже до 4-го поверху. Результат роботи - відновлений парапет та частково дах.

Відремонтовано парапет та замінено зруйновану плиту перекриття у будинку по вул. Ювілейній, 6, де плита перекриття повністю розпалася та прийшла у непридатність

Виконані роботи по ремонту лоджій будинку по вул. Доломітників, 25, де плити лоджій відійшли від стіни, а цегляна кладка почала розпадатися від вологи та падати з п’ятого поверху. Дана ситуація стала в останні три роки дуже небезпечною.

ПП «Донжилсервіс» продовжує виконувати поточні ремонти покрівель багатоповерхівок у рамках заходів з підготовки до зими та за заявками мешканців будинків.

Самі роботи працівники підприємства виконують безкоштовно, а от з матеріалами ситуація дещо складніша. Їх вартість не закладена до тарифів на послуги з обслуговування багатоквартирних будинків. Але у міській раді добре розуміють, що деякі громадяни просто не в змозі купити за власний рахунок необхідні матеріали, тому вже не перший рік допомагає населенню з ремонтом покрівель.

За допомогою міської ради деякі мешканці будинків отримали матеріал, необхідний для ремонту і самостійно виконали ремонт покрівель над своїми квартирами.
          Так, протягом останнього часу частковий ремонт покрівель зроблено у 5-ти будинках за адресами: вул. Ювілейна, 4, Ювілейна, 6, Молодіжна, 7а, Садова, 40, Доломітників, 23. Після буревію здійснено ремонт шиферних дахів по вул. Садова, 38, ім. О. Суворова, 25. За сприятливих умов, планується відремонтувати покрівлі ще трьох будинків з м’якою покрівлею.
          Обслуговуючим підприємством також виконувалися заміна водостоків та ремонт парапетів.

Заяв від Сіверців дуже багато, але відремонтувати все, що не робилося десятиліттями, ні фінансово, ні фізично одразу неможливо, але робиться все необхідне щоб поліпшити ситуацію в житловому фонді.