ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ПРОФІЛАКТИЧНИЙ ЗАХІД “УРОК”

Дата: 26.09.2019 10:27

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ПРОФІЛАКТИЧНИЙ ЗАХІД “УРОК”

На виконання листа Міністерства соціальної політики України від 20.08.201 року № 15261/0/2-19/37, відповідно до ст. 53 Конституції України, Закону України „Про загальну середню освіту”, з 5 вересня 2019 року проводиться Всеукраїнський профілактичний захід “Урок”.

У проведенні рейду беруть участь служба у справах дітей виконкому міської ради, відділ освіти виконкому міської ради, відділення поліції, відділ соціальної політики виконкому міської ради, навчальні заклади та медичні установи громади. Мета цього заходу – надання допомоги дітям з сімей, які опинились у складних життєвих обставинах, виявлення дітей шкільного віку, не охоплених навчанням, усунення причин та умов даного явища; соціального захисту виявлених дітей, запобігання їх бездоглядності та безпритульності.

Батьки, зверніть увагу на відвідування вашими дітьми навчальних закладів. Ухилення батьків або осіб, які їх замінюють, від виконання передбачених законодавством обов’язків щодо забезпечення необхідних умов життя, навчання та виховання неповнолітніх дітей - тягне за собою попередження або накладення штрафу від одного до трьох неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. Ті самі дії, вчинені повторно протягом року після накладення адміністративного стягнення, тягнуть за собою накладення штрафу від двох до чотирьох неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (ст. 184 Кодексу України про адміністративні правопорушення).

Служба у справах дітей виконкому Сіверської міської ради.