Утворено Центр надання адміністративних послуг виконавчого комітету Сіверської міської ради, затверджено Положення та Регламент ЦНАП.

Дата: 01.08.2019 20:45

Рішенням міської ради від 24.07.2019  № 7/29 - 460  утворено Центр надання адміністративних послуг виконавчого комітету Сіверської міської ради, затверджено Положення та Регламент ЦНАП.

Вищевказаними документами виконання функції з керівництва та організації діяльності Центру делеговано відділу надання адміністративних послуг.

01.08.2019 в адмінбудівлі Сіверської міської ради на першому поверсі розпочав свою роботу відділ надання адміністративних послуг виконкому Сіверської міської ради.

Рішенням міської ради від 24.07.2019  № 7/29 - 461 затверджено Перелік адміністративних послуг, що надаються через Центр надання адміністративних послуг виконавчого комітету Сіверської міської ради: