Міжнародна культурно-освітня поїздка «Південно Європейський досвід у реалізації політики сфери культури, освіти, охорони здоров'я, соціальної політики»

Дата: 04.09.2019 14:19

З метою ознайомлення з міжнародним досвідом у сфері культури, освіти, охорони здоров’я, соціальної політики обговорення перспективи реалізації спільних культурно-освітніх проектів з 2 по 17 травня 2020 року відбудеться міжнародна культурно-освітня поїздка «Південно Європейський досвід у реалізації політики сфери культури, освіти, охорони здоров'я, соціальної політики» до Угорщини, Австрії, Німеччини, Швейцарії, Іспанії, Португалії, Монако, Італії та Словенії.

Взяти участь у міжнародній поїздці запрошуються представники районних, міських, обласних державних адміністрацій, органів місцевого самоврядування, співробітники закладів культури, освіти, охорони здоров’я, соціальної політики, громадських організацій, гуманітарної сфери й інші зацікавлені спеціалісти.

Витрати на проживання, харчування та проїзд передбачаються за рахунок учасників семінару. За підсумками семінару видаються сертифікати міжнародного зразка. Для участі у поїздці необхідно мати закордонний біометричний паспорт. Кількість місць обмежена.

Додаткова інформація та реєстрація учасників за телефонами:044-400-43-01, 063-737-40-47, 067-407-77-98, 063-147-43-10, 050-447-49-68,  093-214-64-17.