До уваги представників малого та середнього бізнесу

Дата: 06.08.2019 14:35

До уваги представників малого та середнього бізнесу

Державна установа «Офіс з просування бізнесу» інформує про те, що  почалася реєстрація українських малих та середніх підприємств в секторі продуктів харчування та органічної продукції до участі в бізнес делегації Торгової місії до Швеції та Данії, яка буде проводитися

з 17 по 22 листопада 2019 року.

Мета торгової місії – створення торгових можливостей для українських виробників для виходу або розширення присутності компаній на ринку Швеції та Данії через встановлення ділових контактів з потенційними партнерами.

Пріоритет надаватиметься виробникам органічних продуктів харчування, зернових культур, меду, кондитерських виробів та шоколаду, олії, фруктів та ягід і продуктів їх переробки, чаю, кави.

Програма торгової місії включатиме індивідуально організовані бізнес-зустрічі з потенційними партнерами, заплановані іноземним консультантом,  вивчення та аналіз торгових можливостей Швеції та Данії, візити на локальні підприємства, супермаркети, магазини тощо для обміну досвідом.

Вищезазначені послуги фінансуються ЄС у рамках ініціативи EU4Business та Організовуються Європейським Банком Реконструкції та Розвитку (ЄБРР). Учасники самостійно покривають лише витрати на квитки, проживання, харчування, індивідуальні витрати.

До відбору допускаються компанії, які брали участь в торгових місіях, організованих ЄБРР в рамках ініціативи ЄС EU4Business, не більше 2-х разів.

Десять компаній буде обрано до бізнес-делегації шляхом конкурсного відбору.

Подробиці, умови участі та реєстрація за посиланням:http: //bit.ly/TMSweden.

Реєстрація відкрита до 14 серпня 2019 року.

Контактна особа: Юлія Котова (jkotova@fsr.org.ua)