Прийом заяв та документів з метою закупівлі квартир та житлових будинків на вторинному ринку

Дата: 01.08.2019 13:42

Сіверська міська рада (об’єднана територіальна громада) проводить прийом заяв та документів з метою закупівлі квартир та житлових будинків на вторинному ринку, для забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа.

Документи можуть подавати тільки фізичні особи – власники житла або їх довірені особи, уповноважені на те у встановленому законом порядку.

Громадяни, які бажають запропонувати житло для продажу, повинні звернутися до Сіверської міської ради.

З вимогами та умовами придбання житла можна ознайомитись в робочі дня за адресою: Донецька область, Бахмутський район, місто Сіверськ, вулиця Центральна, будинок 8, або за телефоном: 066-621-39-71