Порушники правил благоустрою притягатимуться до адміністративної відповідальності.

Дата: 18.07.2019 14:48

Відділ житлово-комунального господарства, благоустрою та розвитку інфраструктури виконкому міської ради звертається до мешканців, підприємців, керівників підприємств та установ усіх форм власності дотримуватися правил благоустрою населених пунктів, зокрема знищувати буряни та скошувати траву на прилеглій території. Особливу увагу звернути на знищення амброзії, яка сприяє поширенню алергічних захворювань у людей.

При виявленні фактів несвоєчасного покосу трави та знищення шкідливих рослин, порушники правил благоустрою притягатимуться до адміністративної відповідальності згідно вимог статті 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Зокрема, цією статтею передбачені штрафи: для фізичних осіб від 340 до 1 тисячі 360 гривень, для суб’єктів підприємницької діяльності та посадових осіб – від 850 до 1 тисячі 700 гривень.

Відділ ЖКГ, благоустрою

та розвитку інфраструктури