Мітинг пам'яті з нагоди 5 річниці визволення міста Сіверська від агресора та вшанування пам'яті майора Олександра Ткаченка «Герої не вмирають…»

Дата: 10.07.2019 17:30

Шановні жителі громади!

11 липня 2019 року об 11-00 годині відбудеться мітинг пам'яті з нагоди 5 річниці визволення міста Сіверська від агресора та вшанування пам'яті майора Олександра Ткаченка «Герої не вмирають…» біля меморіального пам'ятного знаку майору міліції Ткаченку Олександру Григоровичу (перехресття вулиць Енгельса та Донецької).

Олександр Григорович Ткаченко загинув 11 липня 2014 року, коли колона з правоохоронцями вирушила зачищати територію нещодавно звільненого Сіверська від залишеної терористами вибухівки та інших небезпек. Автомобіль, у якому перебував майор разом зі своїми товаришами, підірвався на протитанковій міні.

На рахунку Ткаченка десятки знешкоджених вибухових пристроїв і сотні врятованих людських життів. Навіть своєю смертю, кажуть побратими, він урятував життя щонайменше 30 своїх колег, які їхали слідом.

Указом Президента України від 26 липня 2014 року «За особисту мужність і героїзм, проявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України» сумчанин Олександр Ткаченко нагороджений Орденом «За мужність» І ступеня (посмертно). Відтепер він Почесний громадянин рідного міста Суми.

Сіверська громада щиро дякує Патріоту, який поклав найцінніше, - власне життя, -  за Україну, за мир на Сіверській землі.