В  Терцентрі  Сіверської  міської  ради  відзначили  свято  Трійці

Дата: 19.06.2019 16:22

В  Терцентрі  Сіверської  міської  ради
відзначили  свято  Трійці

13 червня 2019 року в Терцентрі Сіверської міської ради відбулося чергове заняття   «Університету  ІІІ покоління». «Студенти»  факультету «В здоровому тілі – здоровий дух»,  напередодні  свята  Трійці,  розглянули  тему  «Літо – це  маленьке  життя».

Перед  початком  заняття  присутні  насолодилися  переглядом  тематичної  виставки  «Природа  з   нами  розмовляє», на  якій  були  представлені  картини, вишиті  хрестиком,  майстрині  Н.І. Шипунової.

Як  завжди,  заняття  «університету»  пройшло  в  інтерактивній  формі. «Студенти» поговорили  про  походження  свята, ознайомилися  з  історією  написання  А. Рубльовим  ікони  «Трійця», пригадали  звичаї  та  традиції  святкування  Зелених  свят, прикмети  та  повір’я, пов’язані  з  ними, поділилися  рецептами  святкових  страв, якими  причащаються  на  Трійцю, прослухали  вірші  про  Зелену  неділю  й  переглянули  відеофільми  «Магічне  свято – Трійця», «Ікона  Андрія  Рубльова  «Трійця», «Зелена  неділя». Взяли  активну  участь  у  вікторинах «Зелене  свято – Трійця»  та  «Трійця  прийшла – літо  розпочала».

Від  участі  у  занятті  присутні  отримали  велике задоволення  - душевний  спокій, масу  позитивних  емоцій  та  хороший  настрій.