Чергова  зустріч  психолога  громадського  центру  допомоги  населенню  з  працівниками  Терцентру

Дата: 18.06.2019 18:47

Чергова  зустріч  психолога  громадського  центру
допомоги  населенню  з  працівниками  Терцентру

12  червня  2019 року в комунальній  установі  «Територіальний  центр  соціального  обслуговування  та  надання  соціальних  послуг  Сіверської  міської  ради  Бахмутського  району  Донецької  області»  відбулася  чергова  зустріч  психолога  громадського  центру  допомоги  населенню (м. Бахмут) Анастасії  Зікас   з  працівниками  установи. Захід  пройшов  у  формі  тренінгової  сесії  на  тему  «Поняття  «професійне  вигорання».

В ході заняття Анастасія ознайомила присутніх з поняттям  «професійне вигорання» та його фізичними, психологічними, поведінковими  симптомами. Участь  у  грі-енергизаторі  «Один, два, три»  та  практикумі  «Створення  колажу  «Ресурси  для  відновлення» допомогла присутнім  визначитися з  можливими  шляхами  подолання  «професійного  вигорання». В  результаті  перегляду  відеофрагмента  із  фільму  «Полліанна» соціальні  працівники знайшли  відповідь  на  питання: як  навчитися  радіти, закріпивши  свої  передбачення  за  допомогою  психологічної  вправи  «Умій  радіти». Наостанок  учасники  поділилися  своїми  враженнями  від  участі  у  тренінгу  та  відзначили, що проведення таких занять для  працівників  соціальної  сфери  обслуговування  населення  необхідне  і  корисне.