В  Терцентрі Сіверської міської ради відзначили  220-річницю від  дня  народження  О.С. Пушкіна

Дата: 18.06.2019 18:46

В  Терцентрі Сіверської міської ради
відзначили  220-річницю від  дня  народження  О.С. Пушкіна

6 червня 2019 року в Терцентрі Сіверської міської ради відбулося чергове заняття «Університету ІІІ покоління». Учасники факультету «Літературно-творча вітальня» розглянули тему: «О.С. Пушкін і Україна».

«Студенти»  переглянули   тематичну  книжкову  виставку, де  були  представлені  твори  великого  російського  поета  та  література, в  якій  йде  мова  про  життєво-творчий  шлях  О.С. Пушкіна. Познайомилися з інформацією про перебування Олександра  Сергійовича  в часи його південного заслання (1820-1824) в  Криму і  Одесі. Прослухали уривки з поем «Полтава» і «Бахчисарайський фонтан», вірші, в яких поет  захоплюється чудовою природою України. Переглянули  відеофільми  «Життєвий  і творчий шлях О.С. Пушкіна», «10 невідомих фактів з життя поета»  та  мультфільм  «У  лукомор’я  дуб  зелений», створений  за  мотивами  поеми  Олександра  Сергійовича  Пушкіна  «Руслан  и  Людмила». Взяли активну участь у  відеовікторині: «Казки великого  поета»  та  в  літературному конкурсі   «Читаючи  Пушкіна».