Оздоровлення та відпочинку для дітей

Дата: 05.06.2019 21:09

Відповідно до листа Міністерства соціальної політики України від 22.05.2019 № 914/0/141-19/378 «Про організацію оздоровлення та відпочинку для дітей» Міністерством соціальної політики України досягнуто домовленостей з Урядом Республіки Молдова стосовно Реабілітації у 2019 році 10 дітей з Донецької одласті віком від 7 до 14 років з 12 по 29 червня 2019 року в Центрі реабілітації для дітей «Сергіївка» Республіка Молодова (Одеська область, Білгород-Дністорвський район) (далі-Центр).

Центр спеціалізується на пульмонології, кардіології, гастрології та ліукування нейромоторних порушень.

Звертаємо увагу, що необхідно до м. Одеса (смт. Сергіївка) та в зворотному напрямку здійчнюється за рахунок батьків або інших коштів, не заборонених чинним законодавством.

Контактна особа – головний спеціаліст відділу  організації оздоровлення та відпочинку Азнаєва Ольга В'ячеславівна, конт. тел. 066-271-99-47.