ЧЕРГОВА  НАРАДА  КОЛЕКТИВУ  ТЕРЦЕНТРУ  СІВЕРСЬКОЇ  МІСЬКОЇ  РАДИ

Дата: 04.06.2019 21:56

ЧЕРГОВА  НАРАДА  КОЛЕКТИВУ
ТЕРЦЕНТРУ  СІВЕРСЬКОЇ  МІСЬКОЇ  РАДИ

29  травня  2019 року  відбулася  чергова  нарада  колективу  Терцентру  Сіверської  міської  ради.

В  ході  виробничої  наради  була  розглянута  низка  важливих  питань. Присутні  прослухали  інформаційне  повідомлення  про  організацію  заходів  щодо  відзначення  в  територіальному  центрі  Дня  скорботи  і  вшанування  пам’яті  жертв  війни  в  Україні, Дня  Конституції  України  та  свята  Трійці.   Підвели  підсумки  проведених  в  установі  заходів  до  Дня  пам’яті  та  примирення, Дня  перемоги  над  нацизмом  у  Другій  світовій  війні  та  75-ї  річниці  вигнання  нацистів  з  України.

Директор  установи  ознайомила  присутніх з  новою  редакцією  Закону  України  «Про  соціальні  послуги», який  входить  в  дію  з  1 січня  2020 року.

За  результатами  діагностичних  обстежень  соціальних  робітників  установи, які  проводилися  на  попередніх  нарадах  з  метою  організації  профілактичних  заходів  щодо  їх  «професійного  вигорання»  та  визначення  самооцінки, завідувачем  відділення  соціальної  допомоги  вдома було  проведено міні-заняття  та  надані  відповідні  методичні  рекомендації.

Директор  установи  та  завідувач  відділення  соціальної  допомоги  вдома ознайомили  працівників  територіального  центру  з  пакетом  документів, які  було  розроблено  з  метою  введення  в  установі  платних  соціальних  послуг для  мешканців  громади, що  мають  потребу  у  соціальному  обслуговуванні, але не  підлягають  під  категорію  отримувачів  соцпослуг  на  безкоштовній  основі.

Традиційно соціальні  робітники  звітували  про  підсумки  своєї  роботи  за  травень та  винесли  на  розгляд  колективу  важливі  питання, які  в  обов’язковому  порядку  необхідно  вирішити  в  найближчий  час. Про  роботу  відділення  денного  перебування  за  травень  2019–го  проінформувала  його  завідувач. У  розділі  «Різне» колектив  обговорив  ряд  важливих  та  актуальних  питань.