В  Терцентрі  Сіверської  міської  ради  пройшли  читання книги  Ніколаса  Вуйчича  «Життя  без  рук  і  без  ніг».

Дата: 29.05.2019 08:56

В  Терцентрі  Сіверської  міської  ради  пройшли  читання

книги  Ніколаса  Вуйчича  «Життя  без  рук  і  без  ніг».

23 травня 2019 року в Терцентрі Сіверської міської ради відбулося чергове заняття   «Університету  ІІІ покоління». «Студенти»  факультету «В здоровому тілі – здоровий дух»  із  зацікавленням  прослухали  уривки  з  книги  австралійця Ніколаса  Вуйчича «Життя без рук і без ніг»  та  взяли  активну  участь  у  її  обговоренні.

Народившись без рук і без ніг, Нік Вуйчич отримав гарну освіту, став професійним оратором,  написав  книгу  про  своє  життя, складаючи  на комп’ютері 43 слова за хвилину. Він  одружений, має дітей. В перервах між робочими поїздками  займається серфінгом, грає  у гольф, рибалить. Цей мужній чоловік об’їздив  більше двох  десятків  країн. Його слухають  у школах, в’язницях, хосписах. Для тих, хто опинився у тяжкому становищі  і  майже  не  бачить  виходу з нього, Нік Вуйчич своїм прикладом дає віру і надію  в краще.

Обговорюючи   книгу,  «студенти  університету»  розповіли  про тяжкі моменти, які  траплялися в  їх  житті  та  житті  рідних  і  близьких  людей. Про те,  як   самостійно  доводиться  справлятися  з  депресією, хворобами, самотністю, матеріальними труднощами. Відтепер  книга  Ніка Вуйчича  стане  для  них  гарною  допомогою  в  тяжких  життєвих  ситуаціях.