Екскурсія до Святогір’я.

Дата: 29.05.2019 08:50

Екскурсія  до  Святогір’я

25 травня 2019 року отримувачі соціальних послуг відділення денного перебування Терцентру Сіверської міської ради  побували на  краєзнавчій   екскурсії  в  Свято-Успенській  Святогірській  лаврі.

Екскурсанти  відвідали  богослужіння, що  проходило  в  Успенському  соборі, здійснили  прогулянку  по території  монастиря, ознайомилися  з  його  історичними  пам’ятками  і  з  задоволенням  насолодилися  спогляданням  краєвидів  святих  місць. Навіть  несподіваний  дощ  не  завадив  учасникам  екскурсії.  З  хорошим  настроєм, почуттям душевного умиротворіння та благодаті  вони  покинули  Святогір’я.

Адміністрація  територіального  центру  та  отримувачі  соціальних  послуг  відділення  денного  перебування  щиро  завдячують  голові  Сіверської  об’єднаної  громади  В.А.  Масюженку  та  директору  Серебрянського  ЖКП  В.С. Дерикорчмі  за  допомогу  в  організації екскурсії. Василь  Анатолійович  та  Валерій  Сергійович з  задоволенням   відгукнулися  на  прохання  директора  Терцентру  -  і виділили  безкоштовний   автобус. Велика  подяка  водію  О.В. Пивоварову  за  чудову  поїздку  до  Святогір’я.