Перевірка стану виховної та профілактичної роботи закладів загальної середньої освіти Сіверської міської ради (об’єднана територіальна громада)

Дата: 28.05.2019 13:53

Згідно річного плану роботи служби у справах дітей виконкому Сіверської міської ради здійснена перевірка стану виховної та профілактичної роботи, організації соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей, які перебувають у скрутних життєвих обставинах закладів загальної середньої освіти Сіверської міської ради (об’єднаної територіальної громади). В ході перевірки навчальних закладів працівниками служби у справах дітей надана методична допомога ведення документації з організації виховної роботи, соціально-правового захисту дітей пільгової категорії.

Робота закладів загальної середньої освіти Сіверської міської ради щодо стану виховної та профілактичної роботи, організації соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей, які перебувають у скрутних життєвих обставинах, знаходиться на належному рівні і відповідає вимогам чинного законодавства.

Спеціалістами служби надані наступні рекомендації:

1. Продовжувати підтримувати тісний зв’язок закладів освіти зі:

- службою у справах дітей виконкому Сіверської міської ради (начальник Колеснікова С.М.);

- відділом поліції Бахмутського ВП ГУНП в Донецькій області (помічник ДОП Бахмутського ВП ст. сержант Крохмаль М.С.).

2. Своєчасно інформувати службу у справах дітей виконкому Сіверської міської ради про випадки тривалих пропусків вихованцями закладів;

3. Запланувати та провести зустрічі, лекції та бесіди з спеціалістами Сіверського виконкому з соціальної роботи відділу соціальної політики, ювенальної поліції Бахмутського ВП ГУНП в Донецькій області, лікарями КЗ «Сіверська міська лікарня»;

4. Урізноманітнити форми впливу на батьків, які не забезпечують необхідного рівня виховання в сім’ї, допускають зловживання алкоголем та не мають належного виховного впливу на дітей.

Служба у справах дітей виконкому

Сіверської міської ради