В Терцентрі Сіверської міської ради відзначили День Матері.

Дата: 17.05.2019 13:05

В Терцентрі Сіверської міської ради відзначили День Матері.

16  травня  2019 року  в Терцентрі  Сіверської  міської  ради  відбулося чергове заняття «Університету ІІІ покоління». Учасники клубу «Господарочка»  розглянули тему  «Мати – берегиня сімейного вогнища». Заняття  було  приурочене  до  Міжнародного  дня  Матері, яке  в  цьому  році  відзначалося  12  травня.

«Студенти університету»  ознайомилися  з  інформацією «Історія  походження Дня Матері та традиції його святкування в Україні». Взяли активну участь у вікторині «Мамина  колискова», в пісенному конкурсі «Рідна мати моя», читали поетичні  твори  про матір українських  та  російських  поетів  і власні  вірші.  Із  задоволенням  послухали  дитячі  висловлювання  про  матір. Взяли  участь  у психологічних тестах  «Хто  мати  дитини», « Пізнай  свої  приховані  материнські здібності». Присутні з задоволенням поділилися своїми сімейними традиціями  та досвідом у вихованні  дітей. Наприкінці   заняття  для  всіх  мам -  учасниць клубу «Господарочка»   прозвучала   пісня  «Росте черешня в мами на городі».