В  Терцентрі  Сіверської  міської  ради  відбулася  зустріч зі  спеціалістом  громадського  центру  допомоги  населенню

Дата: 17.05.2019 09:51

В  Терцентрі  Сіверської  міської  ради  відбулася  зустріч
зі  спеціалістом  громадського  центру  допомоги  населенню

Після  короткої  перерви проект, що  реалізується  Запоріжським  обласним  благодійним  фондом  «Улыбка  ребёнка»  в  партнерстві  з  неурядовою  організацією  «Польська  гуманітарна  акція» (РАН), продовжив  свою  роботу, завдяки  якому  комунальна  установа  «Територіальний  центр  соціального  обслуговування  та  надання  соціальної  допомоги  Сіверської  міської  ради  Бахмутського  району  Донецької  області»  продовжила  співробітництво  зі  спеціалістами  громадського  центру  допомоги  населенню (м. Бахмут).

14  травня  2019 року  в  Терцентрі  Сіверської  міської  ради  відбулася  зустріч  отримувачів  соціальних  послуг  денного  перебування  з психологом  Анастасією  Зікас. На  черговому  тренінгу  була  продовжена  робота  за  темою «Формування  позитивного  мислення». Присутні  із  задоволенням  взяли  участь  у  психологічних  вправах  «Позитивні  риси  твого  сусіда», «За  що  я  вдячна  тобі»,  в результаті  яких  прийшли  висновку,  що  кожній  людині  присутні  позитивні  риси  характеру   і  їх, без  сумніву,  багато. Виконуючи  вправу  «Передай  м’яч  без  допомоги  долонь», зрозуміли, що  немає  нічого  неможливого, так  як з  кожної  ситуації   можна  знайти  правильний   вихід.

Учасники  тренінгу  отримали  масу  позитивних  емоцій  та  хороший  настрій  на  цілий  день. Дякуємо  спеціалістам  громадського  центру  допомоги  населенню  за  співробітництво.