День  Перемоги  в  Терцентрі  Сіверської  міської  ради

Дата: 11.05.2019 12:18

День  Перемоги  в  Терцентрі  Сіверської  міської  ради

День  Перемоги! Його урочистим салютам не змовкнути у віках, його сльозам  радості  не  забутися  ніколи. Травневий  день 1945 року увійшов в історію людства як свято Миру, свято визволення планети від фашизму. В цей  світлий  та  святий  для  всіх  нас  день  кожен  пригадує  своїх  близьких  та  родичів, батьків, дідів, прадідів, які в далекому 1941-му, ні  на  мить  не  задумуючись, встали  на  захист  рідної  землі, свого  народу. З  метою  гідного  відзначення  знаменної  історичної події,  вшанування  героїчного  подвигу  нашого  народу  у  боротьбі  з  фашистськими  загарбниками,  з 2  по  9  травня  2019  року  в Терцентрі  Сіверської  міської ради  пройшов  Тиждень, приурочений до Дня Перемоги над нацизмом у Другій  світовій  війні,  Дня  пам’яті  та  примирення  та, згідно  історичних  даних,  75-ї  річниці вигнання нацистів з України.

Протягом  усього  Тижня  в  установі  працювала  тематична  виставка  фотоматеріалів  та  архівних  документів, літератури  під  назвою «Біль  тієї  давньої  пори  в  кожнім  серці  живе  і  понині», головною  ідеєю  якої  було  висвітлити  події  1941 -1945 років, часів  героїчної  боротьби  нашого  народу  з  фашистськими  загарбниками.

2 травня відбулося заняття факультету «Літературно-творча вітальня» «Університету  ІІІ  покоління», на  якому  була  обговорена  тема  «На все життя, що  залишилось,  нам  стане подвигів і слави», приурочене  до Дня Перемоги. Заняття пройшло у формі круглого столу. «Студенти»  принесли  фотографії  своїх рідних та  близьких - учасників  війни,  розповіли  цікаві  історії  про їх  бойові подвиги. Присутні  переглянули  відеокліпи на пісні воєнних років, зі  сльозами  на  очах  читали  вірші українських та російських поетів-фронтовиків та з  задоволенням  позмагалися  у пісенному  конкурсі  «Смуглянка».

3  травня для отримувачів  послуг відділення денного  перебування  була організована  робота  кінозалу, в  якому  демонструвався   художній  фільм  про  події  війни  1941 -1945  років  «Свої».

6 травня, напередодні  свята  Перемоги,  делегація працівників  установи  відвідала ветерана  Другої світової війни, отримувача соціальних послуг відділення соціальної допомоги вдома, І.Ф. Анохіна. В  честь  великого  свята  Івану  Федоровичу  вручили  подарунок  і  квіти.

З  6  по  9  травня  соціальні  робітники  установи  привітали  зі  святом  Перемоги  своїх  підопічних – ветеранів  та  учасників  війни, дітей  війни.

8 травня  делегація  працівників  територіального  центру  взяла  участь  в  урочистому  мітингу  Сіверської  громади,  приуроченому  до  Дня  пам’яті  та  примирення. Присутні  вшанували  пам'ять  загиблих  хвилиною  мовчання  та  поклали  квіти  до  Братської могили радянських воїнів південного фронту і партизанів, 1941-1942 рр.

9 травня  працівники   установи  взяли  участь  в  урочистих  мітингах, приурочених  до  Дня  Перемоги, які  пройшли  по  всіх  населених  пунктах  Сіверської  ОТГ, та  поклали  квіти  до  меморіалів  і  пам’ятників  загиблим.

В  Терцентрі  свято  шанують  пам'ять  героїв, які  захистили  нашу країну  від  фашистських  загарбників. Ніхто  не  забутий, ніщо  не  забуто.

Від  щирого  серця, прийміть  наші  вітання  з  Днем  Перемоги!!!