Рейд «Діти вулиці», на території Сіверської міської ради (об'єднана територіальна громада) 17 квітня 2019 року

Дата: 22.04.2019 09:48

Одним із пріоритетних напрямків роботи органів виконавчої влади є забезпечення належного соціального захисту дітей із сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах і потребують захисту з боку держави, утвердження в суспільстві сімейних цінностей, виховання відповідального батьківства.

З метою перевірки житлово-побутових умов проживання і утримання дітей, які опинились у складних життєвих обставинах та подолання сімейного неблагополуччя, 17 квітня 2019 року спеціалістами служби у справах дітей виконкому Сіверської міської ради на територій Сіверської міської ради (об’єднана територіальна громада) проведений профілактичний рейд  «Діти вулиці».

Під час рейду проводилася роз’яснювальна робота з батьками з питання належного догляду за дітьми, деяких було попереджено про відповідальність за неналежне виконання батьківських обов’язків, надані консультації, складені акти обстеження житлово-побутових умов проживання дітей.

Безпритульних дітей або дітей, які займаються жебракуванням на території Сіверської міської ради (об’єднана територіальна громада) не виявлено.

Комісією було здійснено перевірку магазинів роздрібної торгівлі, які здійснюють продаж алкогольних та тютюнових товарів на наявність табличок про недопущення продажу неповнолітнім даної продукції. В перевірених магазинах фактів порушень не виявлено.

Шановні батьки! Пам'ятайте, що ви несете відповідальність за життя і здоров'я ваших дітей у вихідні дні та позаурочний час! Не довіряйте своїх дітей особам, які не несуть за них ніякої відповідальності. Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов'язків щодо виховання дітей тягне за собою адміністративну відповідальність згідно із ст. 184 Кодекcу Законів України про адміністративні правопорушення. Бережіть своїх дітей!

Служба у справах дітей

виконкому Сіверської міської ради