В  Терцентрі  Сіверської  міської  ради читали  вірші  Джорджа  Байрона

Дата: 15.04.2019 16:02

В  Терцентрі  Сіверської  міської  ради
читали  вірші  Джорджа  Байрона

11 квітня 2019 року в Територіальному центрі Сіверської міської ради відбулося  чергове  заняття  «Університету ІІІ покоління», до проведення  якого залучилася працівник бібліотеки міста  Сіверська  К.П. Дем’яненко. «Студенти  та  педагоги» факультету «Літературно-творча вітальня» розглянули тему: «Джордж  Байрон -  поет-романтик  початку  19 століття».

Катерина  Павлівна ознайомила присутніх  з біографією поета  та  його творчим  шляхом. Повідомила  про маловідомі й надзвичайно  цікаві факти із життя  лорда Байрона. «Студенти» переглянули відеофільм «Джордж Байрон - улюблений поет М.Ю. Лермонтова», прослухали  вірші  англійського  романтика   та  уривки з  його поем «Дон Жуан»,  «Мазепа». До  уваги  присутніх  була  представлена виставка  літератури  на тему: «Джордж Байрон – поет-романтик».